Makelaar Bos Mainstage Pekingtuin

MG Muziekschool Baarn

zaterdag 03 sep 12:00 - 12:40

Novatia

zaterdag 03 sep 13:00 - 13:40

PiBs

zaterdag 03 sep 14:00 - 14:40

Intuition Reggae Band

zaterdag 03 sep 15:00 - 15:40

Prof. Buysband

zaterdag 03 sep 16:00 - 16:40

Vegas Strings

zaterdag 03 sep 17:00 - 17:40

Sweet June

zaterdag 03 sep 18:00 - 18:40

Inkhorn Controversy

zaterdag 03 sep 19:00 - 19:40

Hillback

zaterdag 03 sep 20:00 - 20:40

Abby Lies

zaterdag 03 sep 21:00 - 21:40

Kiki Blues

zaterdag 03 sep 22:00 - 23:00

Baarnsche Courant Podium Pekingtuin

Gymnastiekvereniging VITA2000

zaterdag 03 sep 11:00 - 11:40

Jeugdtheaterschool Marmelijn

zaterdag 03 sep 11:40 - 12:00

Het SportPakhuis / Kibon

zaterdag 03 sep 12:40 - 13:00

Lets Dance - Kelly Timmers

zaterdag 03 sep 13:40 - 14:00

Sportschool Budofit

zaterdag 03 sep 14:40 - 15:00

Muziekvereniging Crescendo

zaterdag 03 sep 15:40 - 16:00

Bask├ęda

zaterdag 03 sep 16:40 - 17:00

Jazzdans Flexpoint

zaterdag 03 sep 17:40 - 18:00

Jazzdans Flexpoint

zaterdag 03 sep 18:40 - 19:00

Dansschool Indigo Jazz

zaterdag 03 sep 19:40 - 20:00

Rani Art & Balletschool Marut Jorquera

zaterdag 03 sep 20:40 - 21:00

Klassiek Podium Pauluskerk, de Brink

Muziek & Dans / Mylou Mazali

zaterdag 03 sep 11:00 - 12:00

Muziek & Dans / Coen Stuit / Crescendo

Optreden door leerlingen en docenten.

zaterdag 03 sep 12:00 - 13:00

Froukje Hoitinga / Muziek en Dans / Crescendo

Optreden door leerlingen en docenten.

zaterdag 03 sep 13:00 - 14:00

MG Muziekschool Baarn

Optreden door leerlingen.

zaterdag 03 sep 14:00 - 15:00

Symfonisch Blazers Collectief Nederland / Koor De Stemming

zaterdag 03 sep 15:00 - 16:00

Paulusensemble / Concertkoor Baarn

zaterdag 03 sep 16:00 - 17:00

Loof Cultuurpodium Laanstraat (bij Wim Hoogeveen)

Another Jacket

zaterdag 03 sep 11:00 - 12:00

Justin Samgar

zaterdag 03 sep 12:00 - 12:30

Patrick Gnebner

zaterdag 03 sep 12:30 - 13:30

Jeugdtheaterschool Marmelijn

zaterdag 03 sep 13:30 - 14:00

Theaterhuis Marc van Driel

zaterdag 03 sep 14:00 - 15:00

Kems

zaterdag 03 sep 15:00 - 16:00

Rose & Rouge

zaterdag 03 sep 16:00 - 17:00

Het Belevingshuis Podium Laanstraat 24

De Blinkert

zaterdag 03 sep 12:00 - 12:30

Vocalgroup Esperanto

zaterdag 03 sep 13:00 - 13:30

Scandinavisch Koor

zaterdag 03 sep 14:00 - 14:30

Kinderkoor de Morgenster

zaterdag 03 sep 15:00 - 15:30

Blovi

zaterdag 03 sep 16:00 - 16:30