Muziekvereniging Crescendo, meer dan 125 jaar muziekplezier!
Opleiding voor blaas- en slagwerkinstrumenten
Bij Crescendo (1894) wordt op elk gewenst niveau en interesse door jong en oud muziek gemaakt. Crescendo kent een eigen muziekopleiding waar muzikanten worden opgeleid voor het landelijk muziekdiploma A en B. Kom naar de Pekingtuin en probeer een muziekinstrument en schrijf je in voor gratis kennismakingslessen.
Voordelen
Grote keuze in muziekinstrumenten, muziekonderwijs zowel individueel als in groepsverband, deelname in een verenigingsonderdeel, vakbekwame dirigenten en docenten, eigen verenigingsgebouw waar alle repetities en lessen plaatsvinden en veel muzikale en sociale activiteiten. Leerlingen tot 18 jaar krijgen korting op de lesgelden.
Onderdelen
Harmonieorkest, Studieorkest, Slagwerkgroep, Dweilband, Jazzband, Blazersklas, Blokfluitklas en de muziekopleiding.
Optredens
Koningsdag, 4 mei, Volkskerstzang, intocht Sinterklaas, Theater de Speeldoos, Muziek op de Brink, Pekingtuin, diverse festivals en uitwisselingen met binnen- en buitenlandse muziekkorpsen.
Op het Cultureel Festival kan je een muziekinstrument uitproberen.
Kijk voor meer informatie op: www.crescendobaarn.nl